OfertaO firmieRealizacjeKontakt
O firmie

Gem Poland - wyłączny przedstawiciel Sokoldrev - Rosja na Polskę.

Na rynku wyrobów drzewnych pracujemy od 2001 roku, systematycznie zwiększając ilości dostarczanych wyrobów i równając jakością do najlepszych. Obecnie jesteśmy największym importerem i jednym z największych w Polsce dostawców elementów mebli z płyty klejonej.

Nie ustępujemy liderom rynku

Oferowane przez nas wyroby produkowane są na nowoczesnych zachodnich maszynach, gwarantujących niezbędną dokładność na wszystkich etapach procesu technologicznego. Nasi klienci otrzymują surowiec wyprzedzający ich oczekiwania. Oferta GEM Poland różni się od oferty liderów rynku wyłącznie niższą ceną.

Jesteśmy lepsi

Każdy producent dysponujący odpowiednim kapitałem może kupić maszyny gwarantujące dokładność wykonania wyrobu, niewielu może jednak produkować z surowca, który rośnie na północy Rosji. Sprowadzane przez nas drewno jest łatwiejsze w obróbce i charakteryzuje się wyjątkową urodą.

Z dumą możemy powiedzieć, iż jesteśmy przykładem udanej współpracy między firmami z Rosji i Polski. Rosyjski kapitał i polska wysokowykwalifikowana kadra sprawująca nadzór nad produkcją złożyły się na trudny do przecenienia rezultat, który doceniają nasi klienci.